Opinie naszych klientów:

„Z przyjemnością wystawiam super pozytywną opinie. Kabel digital zagrał rewelacyjnie zastępując oryginalnego Thorensa.
Pozdrawiam”

„Po miesiącu odsłuchu stwierdzam że słowo high end w opisie srebrnych kabli P.Marka nie jest nadużyciem jak w opisach wielu innych.Teraz moi ulubieni wykonawcy grają i śpiewają tylko dla mnie!Jestem tak zadowolony że zamówiłem kolejny kabel.Brawo!!!”

„Świetny kabelek jak za ta cenę ,obiektywnie na początku nie widziałem różnicy ale po ok. miesiącu grzania jest wyraźnienie lepiej polecam do ,,lampek, zwłaszcza.”

„Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Kable wprowadziły duże zmiany w brzmieniu -powiedzmy jak dodania przetwornika c/a na lampach.”

„Transakcja przebiegła pomyślnie. ludzie to okazja tylko brac. super towar. dobry kontakt, w skrócie bardzo polecam allegrowicza.Polecam.”

„Kupiłem Digital Pure Silver – bardzo porządny kabel. Po podpięciu do systemu dźwięk stał się bardziej klarowny i przejrzysty. Scena zyskała jeszcze lepsze napowietrzenie. Bas jest szybki, mocny i głęboki. Dynamika robi naprawdę wrażenie. Polecam!!”

„Mega zaskoczenie… kable grają naturalnie,energicznie,z przestrzenią sceny, klarownością dźwięków i raelizmem klimatów. Bardzo dobra średnica i precyzja w artykulacji detali; bas – eksponowany, sprężysty i osadzony w muzyce Gratuluję i polecam”

„Bardzo pozytywny allegrowicz i solidny sprzedawca. Po wpięciu tego kabla okazało się że mam całkiem dobry sprzęt! Wszystkiego dużo więcej, a cena za taką poprawę jakości to wręcz prezent. Pojawiła się przestrzeń, gładszy bas, artykulacja instrumentów.”

„Moja znajoma kupiła te same kable i jej Cambridge Audio 640 ożył. U mnie słuchało ich kilka  osób, w tym producent kolumn i wszyscy pozytywnie się o nich wypowiadali. Ja również jestem z nich zadowolony. Polecam sprzedawcę i kable.”

„Wszystko przebiegło w należytym porządku,sam kabelek jest wart o wiele więcej ,jak ktoś lubi przepłacać niech sobie kupi firmowy, jednak (napisy na kabelkach nie graja!!!) Pozdrawiam”

„Wśród cyfrowych kabelków ten jest wyjątkowy. Wyróżniające są dwie cechy .Wspaniała góra pasma i wybitna rozdzielczość.
Kabelek wniósł nową jakość w używanym zestawie. Ten rodzaj przewodnika tj oparty o srebro powoduje że kabelek jest
wybitny.”

„Bardzo dobry kabel do systemów w których brakuje ostatniego szlifu. Piękna góra i średnica. Wszystko bez wyostrzeń. Bas lekko wycofany ale masywny jednak w moim systemie potrzebowałem takiej korekty. Polecam! Audioquest panther nie dał rady!”

„Wyjątkowy interkonekt.Polecam też Neutrik Profi- rzecz genialna.Znakomita klarowność polot i rewelacyjna dynamika.Scena perfekcyjna.W moim systemie wymagało to „wygrzania”ale zaprawdę powiadam WARTO BYŁO ,po wygrzaniu te KABELKI CZARUJĄ -Polecam !!

„Ktoś kiedyś napisał iż muzyka „potrafi czarować” nie wierzyłem do momentu wpięcia do swojego systemu tego interkonektu. Nagrania zdają się być odkurzone lepsza prezentacja i poprawa w całym paśmie. Przewody wykonane perfekcyjnie,
POLECAM SPRZEDAJĄCEGO”