Recenzje:

Interkonekt Black Pearl

[…] Przewody M&B Audio Cable nie mają problemów ani z transparentnością, ani z komunikatywnością, a to nie częsta zaleta.
Dużym atutem tytułowych przewodów jest ich pozytywny wpływ na otwarcie przestrzeni […] Budują szeroką i głęboką scenę z precyzyjnie,
ale też plastycznie ułożonymi planami. Starannie i dokładnie oddają całą aurę pogłosową, akustykę i otoczenie instrumentów.
[…] Ponadto subtelnie podkreślone są najniższy bas i najwyższa góra. […] W połączeniu z ich symbiotyczną sprężystością przynosi to
bardzo przyjazny efekt oraz optymalnie naturalne brzmienie kierujące się w stronę wyżyn tzw. high-fidelity.
Interkonekty analogowe RCA M&B Audio Cable Black Pearl to optymalny wybór pomiędzy naturalnością, gładkością,
komunikatywnością oraz plastycznością brzmienia. To przyjazny, ale analityczny dźwięk wysokiej klasy
Dlatego polskie srebrno-miedziane przewody Black Pearl warte są polecenia, co niniejszym czynię! STEREO i KOLOROWO

 

Interkonekt Diamond

[…] Kabel Diamond sprawdził się we wszelkich moich konfiguracjach sprzętowych – w tym ze wzmacniaczami lampowymi.
To bardzo przejrzysty, rozdzielczy i przestrzenny przewodnik z doskonale wyważoną równowagą tonalną, a przez to rewelacyjnie uniwersalny.
Neutralny i harmonijny.
[…] Pojawia się i zaznacza poszerzona scena, dodatkowe powietrze akustyczne, poprawia się precyzja dźwiękowa, zaś średnica otrzymuje
dogęszczenie oraz głębsze pokolorowanie.
[…] Na uwagę zasługuje także scena, bo ta wyraźnie przyrasta – poszerza się i pogłębia.
[…] Ich brzmienie cechuje się wzorową uniwersalnością wynikającą z ich rewelacyjnej transparentności, a co za tym idzie zaawansowaną
rozdzielczością oraz umiejętnością uwalniania barw, poszerzania przestrzeni, a przede wszystkim – rasową i wielowymiarową dźwięcznością.
M&B Audio Cable Diamond to wspaniałe przewody przeznaczone dla różnych systemów.W relacji budowa/wpływ na brzmienie/cena – wprost doskonałe.
Polecam, bo to więcej niż okazja! STEREO i KOLOROWO

 

Kabel Diamond USB

[…] Jakość i wykonanie przewodu cyfrowego (USB, optycznego czy elektrycznego) ma znaczenie dla zapewnienia
optymalnego dźwięku. […] Po kilku minutach odsłuchów stało się oczywistych kilka pozytywnych ewolucji. To przede wszystkim przejście
przekazu na wyższy poziom dźwięczności – zwiększenie energii, poprawa artykulacji, progres w odczuwaniu siły i masy tonalnej.
[…] Przewód Diamond jednoznacznie wpływał także na samą „gładkość” brzmienia, ugładzał je i dopieszczał (ale nie spłaszczał).
[…] Interkonekt cyfrowy M&B Audio Cable Diamond USB […] to przewód zbudowany na bazie przewodników solid core – wysokogatunkowego
srebra z dodatkiem złota, czyli anatomicznie to bardzo solidny kabel. Korzystnie wpływa na dźwięk systemu hi-fi – „odkrywa” i akceleruje brzmienie
dostarczając lepsze jego dopełnienie, nasączenie oraz wygładzenie. […] w pełni uzasadnia kupno tytułowego kabla, albowiem jego
obecność jest po prostu dobroczynny. STEREO i KOLOROWO

Opinie naszych klientów:

„Z przyjemnością wystawiam super pozytywną opinie. Kabel digital zagrał rewelacyjnie zastępując oryginalnego Thorensa.
Pozdrawiam”
„Po miesiącu odsłuchu stwierdzam że słowo high end w opisie srebrnych kabli P.Marka nie jest nadużyciem jak w opisach wielu innych.Teraz moi ulubieni wykonawcy grają i śpiewają tylko dla mnie!Jestem tak zadowolony że zamówiłem kolejny kabel.Brawo!!!”
„Świetny kabelek jak za ta cenę ,obiektywnie na początku nie widziałem różnicy ale po ok. miesiącu grzania jest wyraźnienie lepiej polecam do ,,lampek, zwłaszcza.”
„Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Kable wprowadziły duże zmiany w brzmieniu -powiedzmy jak dodania przetwornika c/a na lampach.”
„Transakcja przebiegła pomyślnie. ludzie to okazja tylko brac. super towar. dobry kontakt, w skrócie bardzo polecam allegrowicza.Polecam.”
„Kupiłem Digital Pure Silver – bardzo porządny kabel. Po podpięciu do systemu dźwięk stał się bardziej klarowny i przejrzysty. Scena zyskała jeszcze lepsze napowietrzenie. Bas jest szybki, mocny i głęboki. Dynamika robi naprawdę wrażenie. Polecam!!”
„Mega zaskoczenie… kable grają naturalnie,energicznie,z przestrzenią sceny, klarownością dźwięków i raelizmem klimatów. Bardzo dobra średnica i precyzja w artykulacji detali; bas – eksponowany, sprężysty i osadzony w muzyce Gratuluję i polecam”
„Bardzo pozytywny allegrowicz i solidny sprzedawca. Po wpięciu tego kabla okazało się że mam całkiem dobry sprzęt! Wszystkiego dużo więcej, a cena za taką poprawę jakości to wręcz prezent. Pojawiła się przestrzeń, gładszy bas, artykulacja instrumentów.”
„Moja znajoma kupiła te same kable i jej Cambridge Audio 640 ożył. U mnie słuchało ich kilka  osób, w tym producent kolumn i wszyscy pozytywnie się o nich wypowiadali. Ja również jestem z nich zadowolony. Polecam sprzedawcę i kable.”
„Wszystko przebiegło w należytym porządku,sam kabelek jest wart o wiele więcej ,jak ktoś lubi przepłacać niech sobie kupi firmowy, jednak (napisy na kabelkach nie graja!!!) Pozdrawiam”
„Wśród cyfrowych kabelków ten jest wyjątkowy. Wyróżniające są dwie cechy .Wspaniała góra pasma i wybitna rozdzielczość.
Kabelek wniósł nową jakość w używanym zestawie. Ten rodzaj przewodnika tj oparty o srebro powoduje że kabelek jest
wybitny.”
„Bardzo dobry kabel do systemów w których brakuje ostatniego szlifu. Piękna góra i średnica. Wszystko bez wyostrzeń. Bas lekko wycofany ale masywny jednak w moim systemie potrzebowałem takiej korekty. Polecam! Audioquest panther nie dał rady!”
„Wyjątkowy interkonekt.Polecam też Neutrik Profi- rzecz genialna.Znakomita klarowność polot i rewelacyjna dynamika.Scena perfekcyjna.W moim systemie wymagało to „wygrzania”ale zaprawdę powiadam WARTO BYŁO ,po wygrzaniu te KABELKI CZARUJĄ -Polecam !!
„Ktoś kiedyś napisał iż muzyka „potrafi czarować” nie wierzyłem do momentu wpięcia do swojego systemu tego interkonektu. Nagrania zdają się być odkurzone lepsza prezentacja i poprawa w całym paśmie. Przewody wykonane perfekcyjnie,
POLECAM SPRZEDAJĄCEGO”